Dekorasyon Modası

Salon Aydınlatması Örnekleri, Dekoratif Öneriler

Salon Aydınlatması Örnekleri, Dekoratif Öneriler

Salon aydınlatması fikirleri, salon aydınlatma modelleri, spor avizeler, lambader modelleri vb her şey bu yazıda

Evlerin olmazsa olmaz dekorasyon noktalarından salonlar, misafirlerin akıllarında oluşan ilk izlenimi yaratan yegane alandır.

Doğrudan salona giren bir kişi, evinizi burada gördükleri ile hatırlayacaktır. Ayrıca evinizde en sık vakit geçirdiğiniz alanların başında salon geliyor.

Bu nedenlerden dolayı salonunuzu dekora ederken çeşitli noktalara dikkat etmelisiniz. Salonda uygulanan aydınlatma, hem misafirleriniz hem de kendi zevkiniz için önem teşkil ediyor.

Salon aydınlatma önerileri arıyorsanız öncelikle ne tarz türde aydınlatma ürünlerinden hoşlandığınıza karar vermelisiniz.

 

Kimi kullanıcılar ağır ve vintage modellerden hoşlanıyorken bazı kişilerse daha hafif ve spor modelleri tercih ediyor. Aydınlatma bazında hareket etmeniz takdirde çoklu lamba sayısına sahip ürünlere de yönelebilirsiniz.

Salon Aydınlatması İçin Spor Avizeler

Eğer salon içerisinde spor koltuk takımı veya köşe koltuk takımı tercih ettiyseniz bunun adına spor avizelere yönelebilirsiniz. Ortamın ağır durmasını önleyen spor avizeler, benzer şekilde dekorasyon açısından daha uyumlu bir havanın yaratılmasına yardımcı oluyor. Buradaki kilit noktalardan bir tanesi elbette mobilyalara uygun bir model seçmekten geçiyor.

Eğer daha ağır koltuk takımları tercih ediyorsanız vintage avizelere yönelmeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca avize seçerken belirli modeller ile sınırlı kalmayın. Bunun yerine farklı modeller keşfetmeye çalışın ve asla ön yargılı davranmayın. Dekorasyon açısından yenilikçi olmak, çoğu zaman etkileyici ortamlar yaratmaya olanak tanıyor. Bunun yanında misafirlerinizden orijinal ve özgün yorumlar almanız da mümkün hale geliyor.

Lambader Kullanımını İhmal Etmeyin

Geniş hacimli bir salonunuz var ise son yıllarda epey moda olan lambader akımına ayak uydurmalısınız. Ortamın çok daha şık ve uyumlu olmasına katkıda bulunan lambader modelleri, ayrıca aydınlatma konusunda da destek niteliği taşıyor. Eğer hali hazırda küçük bir avize modeli kullanıyorsanız lambader desteğine başvurarak ortamın daha aydınlık olmasını mümkün kılabilirsiniz.

Lambader seçerken renk uyumuna son derece dikkat etmelisiniz. Eğer salonunuzda sarı ve tahta tonlarını bolca kullanıyorsanız lambader ayaklarını buna göre seçebilirsiniz. Başlık kısmını ise kumaş ve renk temelinde seçebilir, bu esnada mobilya takımınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Salonunuzda hakim renge önem verebilir, benzer tonları lambader üzerinde tercih edebilirsiniz.

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezi olan aydınlatma ürünlerinin başında gelen Lambader Modelleri çok güzel ve farklı tasarımlarıyla tercihinize sunuluyor.

Salon dekorasyonunda, yatak odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda aydınlatmayı lambader aydınlatma ile yapmanız göz sağlığı için oldukça yararlıdır.

Işığın gözümüzü rahatsız etmemesi için arkamızdan gelmesi çok önemlidir.

Bu yüzden lambader lambalar ile bu mümkün olmaktadır.

Hem klasik hem de modern tarzda üretilen lambader modelleri arasından size uygun olanı seçip aydınlatma dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

 

 

Sizler için beğendiğimiz en güzel lambader modelleri arasından eviniz için en uygun aydınlatma dekorasyonu ürünü olan lambaderleri dikkatle seçmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ