Dekorasyon Modası

Özel Günler İçin Ev Dekorasyonu Önerileri

Özel Günler İçin Ev Dekorasyonu Önerileri

Özel günler için ev dekorasyonu fikirlerimizle karşınızdayız. Kutlamaya değer bir gün yaklaşmakta ve siz de bu özel günü değişik bir hale getirmek istiyorsunuz.

Bu belki sizin doğum gününüz veyahut nişan, kına, yıl dönümü, yeni doğan bir bebek hem de uzaklardan gelen bir arkadaş için parti dekorasyonu hazırlığı yaparak unutulmaz bir gün tasarlayabilirsiniz.

Evde Özel Günler veya Parti  İçin Ev Dekorasyonu

Aslında partilerin en güzel yanı beraber olduğunuz insanlarla yaşadığınız anlardır. Bu anları unutulmaz hale getirmek içinse yapabileceğiniz bir hayli alternatif var. Organizasyonu anlaşacağınız bir şirketle yapabilir ve bunun için ehemmiyetli bir bütçeyi de gözden çıkarabilirsiniz. Ama kutlamak için mükemmel bir nedeniniz varsa bugünü siz de küçük dokunuşlarla unutulmaz bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Şayet bir an önce hazırlıkları bitirmek ve partiyi başlatmak istiyorsanız evvela bilmeniz şart olan konular olduğunu unutmamalısınız.

 

Parti dekorasyonu hazırlığına misafirlerinizin sayısına uygun bir yer bulmak öncelikli işiniz olacak. Zira partinin verileceği yere göre ihtiyaçlarınız da ortaya çıkacak ve daha rahat liste hazırlamanıza olanak verecektir. Mekan seçerken ise nasıl bir ortam hayal ettiğiniz oldukça ehemmiyetli; aydınlık ve rahat bir mekan ekseriyetle birbirini tanıyan insanların rahat edebileceği, kalabalık olunduğunda dahi hareket alanının olacağı organizasyonlar için uygun olurken, loş ve kişi sayısı kadar yeri olan mekanlar geç saatlere kadar devam edebilecek parti ortamı sağlamak için daha uygun olabilir.

Kutlama nedeniniz doğum günü veya nişan bile olsa o günü daha özel kılmak için bir tema seçebilirsiniz. Böylelikle konuklarınıza alaka çekici bir hikaye yaratmış olursunuz ve bu da farklılaşmanızı sağlar.

Sevgililer günü için ev dekorasyonu fikirleri

Malumunuz yarın sevgililer günü, Bütün sevgililerde ve evli çiftlerde büyük bir telaşe var.

Sevgililer günü için modern mimar olarak bizimde size bir önerimiz olacak; Sevgilinize alacağınız bir hediyenin yanında onu daha da mutlu edecek bir dekorasyona imza atamaya ne dersiniz ?

Sevgilinize vereceğiniz bir hediye onun yüzünü güldürebilir.

Ancak onun için hazırlayacağınız muhteşem bir tasarım onu mutluluktan havalara uçuracaktır.

Ona hazır olarak aldığınız bir hediye bir yere kadar yüzünü güldürecektir. Bir yerden sonra ona sıradan gelecektir.

Ancak onun için kendi ellerinizle hazırladığınız bir ev dekorasyonu onun daha çok ilgisini çekecektir.

Çünkü kendi emeğinizle onun için bir şey yapmış olacaksınız, Bu her zaman daha önemlidir insanlar için.

İşte sizler için özenle seçtiğimiz sevgililer günü dekorasyon fotoğrafları;

Bayram İçin Ev Dekorasyonu

Bayramda bilhassa çocuklara zevkli bir an yaşatarak onları mutlu etmek için güzel bir fırsat olan bu günde onlar için çeşitli kostümler hazırlayarak küçük şakalar ve şeker ödülleri ile ilginç bir gün geçirmelerini sağlayabilirsiniz.
Bayram için dekorasyon hazırlığına evde küçük bir parti için eğlenceli veyahut korkutucu aksesuarlar ile güzel bir gün organize edin. Ekim ayı doğumlular için ilginç bir fikir olan bugünü doğum gününüz ile de birleştirerek farklı bir konsept yaratabilirsiniz.

Mademki Bayram için hazırlık yapılacak, öncelik elbette dekorasyonda olmalıdır. Bu özel günün sembolü balkabakları bu dekorasyonda öncelikle tercih edilmelidir. Balkabaklarını folyo balonlar, turuncu parti süsleri dışında gerçek balkabaklarını da hazırlıklarımıza ilave etmeliyiz. Ortama biraz korku salmak istiyorsak şayet yarasa, cadı ve örümcek gibi aksesuarları da çevreye serpiştirebiliriz.

Bayramı İçin Dekorasyon Hazırlığı ile evde kolay bir şekilde fark, uyumlu bir maske veya şapka ile de kostümünüzü bitirirseniz partinizden çok keyif alacağınız net!

Bayramda neden hep korkunç maskeler kullanılıyor, bu bayram nasıl ortaya çıktı diye merak ediyorsanız, bunun sebebi çok önceden Bayramda ölülerin ruhlarının geçmişte yaşadıkları haneleri ziyaret ettiğine inanılması, bu yüzden insanların da bu ruhlara tanınmamak veya gizlenmek emeli ile çeşitli maskeler takıp, kostümler giymesidir.

Özel Günler İçin Ev Dekorasyonu Önerileri Resimleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ