Dekorasyon Modası

Genç Kız Odası Dekorasyonu Modelleri

Genç Kız Odası Dekorasyonu Modelleri

Her genç kız mükemmel bir odayı hak eder. Bu yazımızda kızlar için genç odası dekorasyon önerileri ile sizlerleyiz. Eskiden gençlerin odasının olması bir lüks kabul edilirken artık olağan bir hale geldi durum böyle olunca her genç kız kendi tarzını yansıtacak mükemmel bir oda dizayn etmenin peşine düştü. Bizde fikirlerimizle bu genç zihinlere iyi bir dekorasyon için ışık tutmak istiyoruz.

Genç kız odası modelleri ve Genç kız odası dekorasyonu

Çocuklar belirli bir yaşa geldikten sonra hayatlarını kendileri tasarlamak isterler.

Özellikle odaları onların asıl evleri gibidir.

Bir odaya yüzlerce şey sığdırabilirler.

Biz her ne kadar yadırgasak ta bize abes kaçsa da onlar için odalarının dağınıklıkları bile tasarımdır.

Eğer çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız onlara kendi odalarını tasarlatabilirsiniz.

Bunun için size bir kaç önerimimiz olacak.

Hadi hep beraber Genç kız odası tasarımlarına bakalım;

 

Işıltı Dolu Bir Dünya

Bazıları renkli bir dünyayı, ışıltı bir hayatı sever. Sizde onlardansanız sizin için harika bir oda planımız var. Odanızın bir duvarını ışıltılı altın rengine ve diğer duvarlarını beyaza boyayabilirsiniz bu sayede başarınız ve odaklanma süreniz artacaktır. Tek yapmanız gereken yatağınızın başını renkli kısma çevirmek ve sade olan kısımları tablolar ya da posterlerle süslemek olacaktır.

Evinin Prensesi Olanlar

Kendinizi bir prenses gibi hissediyorsanız. Bu dekorasyon şekli oldukça hoşunuza gidecek. Duvar kenarına pofuduk yatağınızı çekin ve onu tüller ve beyazlarla süsleyin. Etrafına minderler dizip pastel renklerle süsleyin. Sade ama prenseslere yakışan bir oda elde etmiş olacaksınız.

Pembe Rengini Çok Sevenler

Mutluluğa önem veren kadınlar ve kızlar pembe rengini oldukça fazla sever. Sizde odanızda yatak örtünüzü, süslemelerinde pembe rengini tercih ederek. Daha mutlu daha motive bir hayata sahip olabilirsiniz. Ne kadar çok pembe rengi o kadar canlı bir oda ve unutmayın pembeyle en uyumlu renk turuncudur. Araya turuncunun tonlarını da sıkıştırmayı unutmayın.

Metalin Büyüsü

Pirinç ve altın renginin en sade halinden bir yatak ve çalışma masası, gri renginde duvarlarla odanızda metalin havasını estirebilirsiniz. Bu sayede oldukça tatlı ve sadece bir oda görünümü elde etmiş olacaksınız. Bu oda sizin yaratıcılığınızı destekleyecek niteliktedir. Bu yüzden çalışma masasının büyüklüğü büyük bir önem taşır.

Minimalist Dekorasyon

Genç Odası dekorasyonu arasında yeni akım olan minimalist tema çok büyük bir önem taşıyor. Ne kadar az eşya o kadar geniş bir alan demek. O alanı hayalleriniz, dans figürleri ve yaratıcılığınızla doldurma imkanı sunuyor sizlere.

En Güzel Genç Kız Yatak Odası Modelleri Resimleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ