Dekorasyon Modası

En Güzel Laminat Parke Modelleri

En Güzel Laminat Parke Modelleri

Kışın gelmesiyle birlikte evlerimizde değişiklik ve dekorasyon zamanı. Dekorasyona laminat, parkelerinizi değiştirerek başlayın. Evimize ne kadar şık ve modern mobilyalar alsak ta asıl önemli olan zemindir.

En Güzel Laminat Parke Modelleri ve Modası

Eğer evinizin zemini kötü bu evinize ve mobilyalarınıza yansıyacaktır.Bunun için dekorasyon değişikliğine önce zeminden başlayın bu hem evinizin hem de sizin havanızı değiştirecektir. Modeli ve rengi seçerken unutmamanız gereken birkaç hatırlatma da bulunmak isterim bu sizin işinize çok yarayacaktır.

Eğer küçük evlere sahipseniz laminat parke alırken geniş aralıklarla sahip laminat parkeleri seçin bu parke seçiminiz dar evler için de geçerlidir ve açık tonlar evinizi olduğundan ferah ve büyük gösterecektir. Eğer dar evlerin tersine ferah ve büyük evlere sahipseniz parke seçerken istediğiniz tonda parke kullanabilirsiniz açık ton veya kapalı renkler evinizi kötü bir görünüme sokmayacaktır. Sizin için birkaç laminat, parke modeli araştırdım umarım beğenirsiniz.

Dünyanın her bir yerinde paylaşılmış olan zemin kaplamaları bir fotoğraf da sizler için galeri haline getirdik.

Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi bazılarında kaplama olarak kullanılan malzeme değişik olarak gözükse de bazı fotoğraflarda ise sıradan parçaları değişik şekillere getirerek kullanmışlardır. Eğer fark ettiyseniz halk arasında bu başlıkta enterasan zemin kaplamaları değil de zemin döşemeleri denmektedir örnek olarak salona parke döşeyelim mi ?  gibi cümleler çok yanlış dır çünkü döşeme kaplamanın altında kalan beton kısmına denmektedir.

Laminat Parke Modelleri Resimleri

O beton kısmının üzerine ise seramik, parke gibi malzemeler kaplanır ve buna en doğru biçimde zemin kaplama denmektedir. Şimdi sizleri kafa karıştıran aynı zamanda baş döndüren zemin kaplamaları ile baş başa bırakıyorum.

3 Boyutlu Taban Dekorasyonu Modelleri

Laminant zemin dekorasyonundan bıktınız mı? Salon dekorasyonunuzda zeminin 3 boyutlu zemin görünmesini istemez misiniz?

O zaman siz de evinize 3 Boyutlu Zemin Dekorasyonu yaptırmalısınız.

3d Zemin Dekorasyonu görsel olarak çok güzel olduğu gibi temizliği ve bakımı kolaydır.

3 Boyutlu Zemin Dekorasyonu modelleri çok çeşitlidir. aşağıdaki galerimizi dikkatle inceleyiniz.

Tam boy görmek için lütfen resimlerin üzerine tıklayın. Sağ ve sol ok tuşları ile resimleri değiştirebilirsiniz.

Granit Modelleri ve Granit Modası

Değerli ziyaretçimiz, evinizin, dükkanınızın ya da binanızın göz alıcı güzellikte olmasını diliyor fakat bu güzelliğe sahip olmak istiyorsanız Granit modelleri ile granit çeşitlerine göz atıp granit kaplama düşünmelisiniz.

Granit dekorasyonu konusu ile karşınızdayız.

Birbirinden farklı granit desenleri, göz alıcı granit renkleri ve geometrik granit görünüşleri ile şıklığı ve modernliği somut hale getiren granitler  arasında kültürlere de önem veren bir tutum sergileyerek istediğiniz tarzdaki Türk graniti, İran graniti ve Çin graniti diye ayrılıyor.

Piyasada çokça bulunan renk renk granit, desen desen granit modelleri mevcut. Ayrıca  “Ucuz İthal Granit” ve “Granit Fiyatları”   cebinizi yakmadan granitleri inceleyin.

Dekoratif karo modelleri ve Dekoratif fayans modelleri

Evinizin hemen hemen bütün odalarında artık seramik modelleri olan  fayans ve karolar kullanılmaktadır.

Özellikle mutfak karo modelleri ve banyo karo modelleri bunların başında gelse de mutfak seramik modelleri, mutfak fayans modelleri, mutfak karo modelleri de tercih sebebi olabiliyor.

Ayrıca banyonuzda da banyo seramik modelleri, banyo fayans modelleri, banyo karo modelleri

Tam boy görmek için lütfen resimlerin üzerine tıklayın. Sağ ve sol ok tuşları ile resimleri değiştirebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ