Dekorasyon Modası

En Güzel Çiçek Bahçeleri

En Güzel Çiçek Bahçeleri

Bu soğuk bahar aylarında evde hepinizin kaldığını biliyorum. Çiçek bahçeleri, bahçe çiçekleri dekorasyonu ilginizi çekiyorsa doğru yerdesiniz.  

Hatta bazılarımız bu soğuk  da hala işlerde çalışmaya devam ediyor biz de bu soğuk havaya nisbeten içinizi ısıtacak en güzel çiçek bahçelerini yayınlama kararı aldım  İnsanı, hayvanı, müslümanı, hıristiyanı, iyisi ve kötüsü her tip canlının sevmiş olduğu içine az da olsa çok da olsa mutluluk, sevgi ve şefkat katacağı baktıkça tekrar bakan ve bakası gelen bilgisayarlarda, telefonlarda arka plan resimleri olan bu fotoğrafları bir arada birleştirip bir fotoğraf galerisi oluşturduk.

Güzel Çiçekli Bahçe,  Çiçek Bahçeleri Dekorasyonu

Bu bahçe fotoğraf galerisinde birinden güzel birinden kaliteli yani en güzel çiçek bahçelerini bu fotoğraf galerimizde rahatlıkla görebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonunun vazgeçilmezi mis kokulu güllerdir.
Bahçe çiçeklerinin sultanı her zaman gül olmuştur.
Ancak gülün kokanları var kokmayanları var.
Biz bahçenizde hafif bir esintiyle kokan kokulu gülleri tavsiye ederiz.
Aşağıda kokulu gül resimlerini bulabilirsiniz.

SİYAH GÜL SADECE HALFETİ’DE YETİŞİYOR

Bahçe Dekorasyonunun en güzeli, çiçekleri gelini gül.

Dünyada eşi benzeri olmayan siyah gül ile ilgili yazmak istedik.

Bu inanılmaz kara gül, gonca iken siyah, daha sonra koyu kırmızıya dönüşüyor. Diğer gül çeşitlerinden daha bodur yetişiyor. Yarı katmerli ve kokulu olmakla birlikte ilk ve sonbaharda çiçek açıyor. 1-1,5 metre yükseklikte bir çalı olan bu türün çiçekleri, 6-7 santimetre çapında oluyor.
Halfeti Belediye başkanı Mahmut Özdemir,”Dünyada sadece Halfeti’de yetişen siyah güllerin tescil edilmesi için çalışma başlattık. İlçemizde,özellikle bahar ayında yetişen siyah güller, kesilip başka yere götürüldüğünde rengini değiştiriyor.

Tohum olarak başka bir bölgeye ekildiğinde de buradaki gibi siyah açmıyor. Bu güller sadece ilçemiz topraklarında siyah açıyor” diye açıklamada da bulunmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ