Dekorasyon Modası

Duvar Saati Modelleri ve Modası

Duvar Saati Modelleri ve Modası

Hepimizin artık cep telefon var ve genelde hepimiz saate telefondan bakıyoruz artık. Ancak ev saati bir alışkanlık olmuş olacak ki evde otururken gözümüz hep duvarlara bakar ve saat arar.

Bu konumuzda sizlere duvar saatlerinden yararlanarak ev dekorasyonu hakkında ipuçları vereceğiz. Bu yazımızda  saat modelleri kullanılarak hazırlanmış birbirinden güzel tasarımlar ile dekorasyonunuza renk katacak görseller sunacağız sizlere. Özellikle tablo saat modelleri ile trend ev dekorasyonları arasında yer alacak evleriniz.

Sticker saat modelleri ile de nostaljik ve modern tasarımlar arasında gidip geleceksiniz. En çok tercih edilecek  saat modelleri salonlarda, oturma odalarında, yatak odalarında ve hatta koridorlarda farklı tasarımlar yatacak. Aynalı saat modellerini salonlarınızda yada oturma odalarınızda kullanmanızı öneririz, Böylelikle daha ferah bir alana sahip olacaksınız.

Mutfak saatleri olarak ise mutfaklarınızla uyumlu birçok model bulacaksınız. Evinizin her odasına özel tasarımları inceleyebilir ve modernlik ve Nostalji arasında gidip gelebilirsiniz.

Salon İçin duvar saati modelleri ve modası

Artık hepimizin cep telefonları var ve telefonlarımızın ekranlarından rahatlıkla saate bakabiliyoruz.

Peki ama salonumuzda otururken duvardaki saatte bakmanın zevkini tutuyor mu telefonun ekranındaki saate bakmak ? Hadi salonlarımızın duvarlarındaki saatleri çıkaralım ve bir akşamı böyle geçirelim; Bakalım gözleriniz saatin olduğu yere gidiyor mu sürekli ? Emin olun gidecek.

Peki salon duvar saatiniz modern bir saat olsun istemez miydiniz ? Bizce isterdiniz. Bu yazımızda size modern duvar saatlerine örnekler vereceğiz.

En Güzel Modern Mutfak Saatleri

Yemeklerinizi yaparken saatin önemini hepiniz biliyorsunuzdur. akşam yemeğinin hazır olacağı saati kontrol etmek için, sevdikleriniz için pişireceğiniz yemeğin kaç dakikadır ocakta olduğunu kontrol etmek için veyahut mutfakta dizi izleyenler için dizinin başlamasına kaç dakika kaldığını öğrenmek için… Bir sürü neden sıralayabiliriz.

Saatler evimizin her odası için değişilmez bir gerekliliktir.

Bu yazımızda size mutfaklar için saat önerilerinde bulunacağız.

Umarım sizde bizim gibi beğenirsiniz.

Hadi şimdi hep beraber modern salon duvar saati modellerine bakalım;

Duvar Saati Modelleri ve Modası Resim Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ