Dekorasyon Modası

Dünyanın En Güzel Evleri ve Tasarımları

Dünyanın En Güzel Evleri ve Tasarımları

Herkesin aklında, rüyalarında olan hep hayalini kurduğu bazen bu kadar iyi hayal edemediğimiz evleri bu fotoğraf galerisinde topladık ve sizlere derledik.

En iyi evler, en şık evler ve en pahalı evleri sizin için ayrı ayrı yerlerden seçtik.

Ev dizaynı olarak mükemmel olan bu evlerin mimarisini bile yapmak gerçekten zor en iyi mimarlardan doğan bu tasarımları paylaşmak bize incelemek artık sizlere düşer.

Rüyalarımızda hayal ettiğimiz evlerin bu tasarımlarına göre oyunlarda inşa edenler bile bulunmaktadır.

Artık sizin neler yapacağız size kalmış bizlere sadece dediğimiz gibi bu muhteşem evleri, en iyi şekilde dizayn ve dekor edilmiş evleri paylaşmak düşer.

Bugün sizlere rüya gibi evleri paylaştık yarın yepyeni dekorasyon örnekleriyle beraber olacağız.

 

En Güzel Lüks Villalar

Bu paydaşımız da harika bir fotoğraf galerisi ile karşınızdayız. Sırada evlerin şahı, herkesin hayalı en güzel & lüks villalar bulunmaktadır.

Dünyamızın çeşitli ülkelerindeki en güzel villaları bu fotoğraf galerisinde bir araya getirdik ve sizlere sunduk.

Belki çoğumuzun hayalidir bu tarz villalarda konuklamak Son dönemdeki televizyon dizilerinin çoğunda zengin karakterlerin lüks villalarda oturması  bu iştahımızı artıyor.

Bu tarz villalara sahip olmak güzel olduğu gibi, fotolarına da bakmak gayet eğlenceli. Siz de İnternet de lüks villaları araştırıyorsanız eğer burada istediğinizi bulabilirsiniz.

Ama işin gerçeği evin fiyatı ve değerinden çok evin içindeki mutluluk önemlidir.

Dünya Star’larının Evleri

Herkesin en büyük hayallerinden biri de dünya starı olmaktadır neredeyse hepimizin hayallerinde bulunan bu dünya star’ ı olma hayallerini gördüğümüz gibi bazıları gerçekleştiriyor peki gerçekleştirdiğinde neler yapıyorlar, nasıl bir yaşam tarzları var bunları düşündünüz mü ? eğer düşünmediyseniz veya düşündüyseniz sizlere dünya star’larının nasıl bir evde yaşadıklarını bu fotoğraf galerisinde sizlere gösterebiliriz.

Dünya’nın en ve en ünlü yıldızlarının muhteşem güzellikteki evlerini sizlere bu fotoğraf galerisinde paylaşıyoruz. Milyonlar, milyarlar fiyatı belirlenmeksizin  değerindeki bu evler herkesin hayallerini süsleyecek güzellikte.

Evlerin dış görünüşlerinin çok ihtişamlı olduğunu görüyoruz. Evlerin içlerinin de o denli güzel olduğundan şüpheniz olmasın 😉

Rüya Gibi Mekan Modelleri ve Fikirleri

Doğal güzellikler ile kendini bürümüş harika  mekanlar, yapıtlardan oluşan rüyalarımızda görebileceğimiz harika ötesi tasarımları sizler için rüya gibi mekanlar fotoğraf galerisinde bir araya getirdik.

Başka başka yerlerden özenle toplayıp sizlere göstermiş olduğumuz bu mekanlar da çoğunlukla tasarımlar ve dekorasyonlar doğa ile birlikte ortaklaşa çalışılmıştır.

Çalışmalar sonrasında da gördüğümüz gibi çok güzel mekanlar ortaya çıkmıştır.

İşinin ehli mimarlar tarafından geliştirilen bu tür projeler göze çok basit ve hoş gözükse de bazen haftalarca ufak bir çizim için uğraşılabiliyor.

Tabi bununda karşılığını gördüğümüz gibi çok rahat şekilde alıyor en iyi mekanlar sıfatını bunlar için kullansak sanırım yalan söylemiş olmayız..!

Geleceğin Evlerinin Tasarımları

Teknolojinin gelişmesi evlerin tasarımlarına, şıklığına da yer veriyor.

Yeni projeler ve planlar doğrultusunda her şey gittikçe en iyilenmeye çalışıyor.

Akıl bile edemeyeceğimiz tasarımlar ile onca işi 1 – 2 senede bitirmeleri mümkün olabiliyor bazen bazı evlerin incelediğinizde görebilirsiniz bunun amacı ise trafiğin olmaması ve daha geniş yollarda seyahat etmelerini sağlamaktadır.

Hızla artan nüfus artışlarında ise çözüm olarak su üstünde ve altında yaşam çıkartmayı düşünüyorlar.  Bu geleceğin evleri fotoğraf galerisine bakılırsa evler şuan ki evlere göre hem tasarım hem konum konusunda epey gelişmiş gözüküyor.

Ev tasarımıyla beraber hem karada hem havada hem su üstünde hem su içinde evleri görebiliyorsunuz.

Güzel ev fotoğraf galerimizde buda dünyanın %100′ ünü gelecekte kullanacağımız anlamına geliyor.

Rüya Gibi Ev Dekorasyonları ve Rüya Gibi Ev Fikirleri

Çok güzel evler, Rüya gibi evler deyince önümüze çıkan ilk evlerden bir kaçı olan bu evleri bazen edebilmek bile zor oluyor.

Bu kadar güzel  evleri hazırlayan, oturan kişiler var be diyebiliriz.

Çoğu web sitesinde tek tek paylaşılmış olan resimleri sizlere bir fotoğraf galerisi olarak bu web sitesi üzerinden sizlere sunmaya karar verdik.

Hepsi birbirinden güzel olan bu 8 evi her türlü hayal edebilirsiniz.

Bu tür evlerde keşke bu evde hizmetçi olsaydım diyen kişiler bile bulunmaktadır.

Yüklü bir miktarda bütçesi olan bu evlere sahip olabilir ancak bu kadar iyi evler yapabilir misiniz merak konusu gerçekten sizlerde fotoğraf galerimizde rüya gibi evler’ i görebilirsiniz.

Çoğunlukla çizgi filmlerde veya bazı eksi yerler de görmüş olduğumuz bu yapıtlar gerçekten muhteşem bir tarzı var, günümüzde bu şatoları başta belirttiğiniz gibi çizgi filmlerde, normal film veya dizilerde, tarihi yerlerde görme şansınız olabilir. Muhteşem derecede iyi ve en ince ayrıntısının detayına dikkat edilerek çizilen bu yapıtlar geçmiş zamanlarda çok önemli bir değeri vardı. Değeri şuanda düşmemiş hatta daha da artmaktadır.

Bugün tarihimizi hatırlamak, eski insanların o sınırlı bilgileri ile ne kadar güzel bir şeyler çıkardıklarını bu fotoğraf galerisinde görebilirsiniz. İnsanoğlunun her tarihinde güzel bir icat, güzel bir buluş olduğunu bu fotoğraf galerisinden sonra benimsemeniz iyi olacaktır. İşte o görkemli şatolar başlıklı fotoğraf galerimiz

Güzel Ahşap Ev Modelleri

Çeşit çeşit dekorasyonları sitemiz üzerinden sizlere paylaşmaya devam ediyoruz.

Bugün ise sizlere en güzel ahşap evleri tanıtacağız.

Bu fotoğraf galerimizde bin bir yerden topladığımız 8 adet birbirinden farklı, birbirinden güzel, birbirinden kaliteli ahşap evleri göstereceğiz.  Hala ve hala eski kent dokusunun bozulmamış olan yerlerde tarihi ahşap evler buluyor.

Bizim burada paylaştıklarımız şehir dışında, kırsal bölgelerde inşa edilen ahşap evlerdir.

Ahşap evlerimiz temel barınma ihtiyacının dışında, tatil ve dinlenme amaçlı kurulmaktadır. Bazı tatil köylerinde vakit geçirerek aşap ev tadını yaşamak mümkün. Şehir hayatından ve beton binalardan bunalanlar için harika bir çözüm.

Ahşap evler bana huzur veriyor, belki çocukluğumuzla bağları olduğu için, belki de doğanın güzelliğini bize yaşattığı içindir.

Ekoseli ev dekorasyonu ve modelleri

Ekoseyi hiç evlerinizde kullandığınızı hayal ettiniz mi ? Peki  Ekoseyi evinizde kullandınız mı ? Kullanmadıysanız bu yazımızdan sonra kullanmayı düşüneceksinizdir.

Öncelikle  Ekose hakkında bilgi vermek istiyorum; Ekose daha çok kıyafetlerde kullanılan bir desen birbirine dik ve paralel çizgilerin kareler ve dikdörtgenler oluşturması ile oluşan şekillere verilen isimdir.

Son bir kaç yıla kadar daha çok eteklerde ve gömleklerde kullanılan ekoseler günümüzde yavaş yavaş ev Dekorasyonuna da girmeye başladı.

Perde, koltuk vs. Yerlerde kullanılmaya başlayan ekose evlere farklı bir hava katıyor. Umarız sizin için seçtiğimiz ekoseli ev modellerini beğenirsiniz.

Dünyanın En Güzel Evleri ve Dekorasyon Önerileri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ