Dekorasyon Modası

Çok Güzel İndirimli Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Çok Güzel İndirimli Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Ucuz ve İndirimli Kitaplık Modelleri

Kitaplıklar her evin olmazsa olmazı mobilyalarındandır.

İndirimli kitaplık fiyatları takip edilerek istenen özelliklerde kitaplıklar ucuz fiyatlara alınabilir.

Bir çok farklı modelleri ve tasarımları vardır. Bu modeller bazen çok dekoratif, bazen de ilginç olabilir. Ben de size bir kaç tane kitaplık tanıtmak istedim.

 

 

Hem bütçeye uygun hem de çok dekoratif ve isteklerinize cevap verecek kitaplıklar.

Güzel ilginç ve dekoratif bir kitaplık düşünürseniz Sanal Mobilya Mois Modern Kitaplık – Parlak Beyaz kitaplık modelini öneririm. Gerçekten mükemmel bir kitaplık.

 

Çok şık ve modern. Her mekana çok güzel uyum sağlayabilecek dekoratif özellikte.

Fiyatı gerçekten çok düşük ve şu anda %55 indirimli olarak satılmakta. Eğer gerçekten bir kitaplığa ihtiyacınız varsa kaçırılmayacak bir fırsat derim. Genişlik 183cm , yükseklik 165cm ve derinlik 30cm.

Normal fiyatı 600 liradan fazla olan bu ürünün fiyatı şu anda sadece 284.90TL. Bence bu fiyatla bir daha karşılaşmak zor olabilir. Ürün hakkında detaylı bilgi almak isterseniz veya satın almayı düşünürseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

İndirimli Kitaplık Fiyatları ve Modelleri

 

Bu kitaplık dekoratif açıdan çok güzel durmakta. Ayrıca kullanışlı da.

Evinize beyaz tonlar hakimse ve mobilyalarınız da bu tonlarda ise hem kullanışlı hem de dekoratif olan bu kitaplığı alabilirsiniz.

Beyazın hemen hemen tüm renklerle uyumu düşünüldüğünde çok yerinde bir karar olur. Ayrıca sade bir görüntüsü de var. Bence çok güzel bir kitaplık.

Şu anda indirimde ve sadece 139.90TL gibi bir fiyata alabilirsiniz. Kitaplık boyutları ise 125cm eni ve 125cm boyu, derinlik ise 22 cm’dir. Bu kitaplık hakkında detaylı bilgi almak veya satın almak isterseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Mobilya  Modern  Kitaplık Modelleri ve Modası

 

 

Elips Modern Kitaplı için çok fazla şey söylemeye gerek. Gerçekten mükemmel bir görüntüsü var. 175cm yükseklik, 175cm genişlik ve 32.5 cm derinliğe sahiptir.

Ayrıca çok da kullanışlı bir kitaplık. En güzel yanı ise şok edecek bir indirimde olması. Arkadaşlar şu anda %66 indirimle sadece 428.90 TL. Kolay kolay görülemeyecek bir indirim ve şok bir fiyat. kitaplığın piyasa değeri  1250 lira.

Eğer bir kitaplık alacaksanız bu seçeneği kesinlikle düşünün derim. Ürün hakkında detaylı bilgi isterseniz veya satın almayı düşünürseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İndirimli kitaplık fiyatları ve bilgilerini sizinle paylaşmaya çalıştım.

 

 

Bu kitaplıklar size önerebileceğim en güzel kitaplıklar. Benim görüşüm böyle.

Kitaplıkları inceledim ve kademeli fiyatlara göre her bütçeye uygun şekilde paylaşmak istedim. Kesinlikle güzel kitaplıklar ve evinize çok güzel bir dekoratif hava katacak modellerdir.

Mobilya  Modern  Kitaplık Modelleri Resim Galerisi

Eğer istediğiniz tarzda ve modellerde değillerse ya da daha farklı modellere bakmak veya satın almak isterseniz istediğiniz tarza daha uygun bir kitaplık seçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ