Dekorasyon Modası

Bahçe Dekorasyonu Modelleri ve Fikirleri

Bahçe Dekorasyonu Modelleri ve Fikirleri

Bahçeniz için dekoratif ürünlerbahçenize dekoratif süsler ister misiniz? Bahçe dekorasyonu modelleri yazımızı iyi okuyunuz.

Kışın aylarının bitmesiyle birlikte gelen ilkbahar bahçeler konumunda yaz hazırlığı ile hazırlanmaya başlayacak. Kış aylarının sonunda erişebileceğiniz bahçenizi en güzel bahçe dekorasyonuyla süsleyerek güzel çiçekler ile oturaklar ile koordine ederek güzel bir yaz geçirmenizi sağlayabilir gerekli olan fikirleri de bizlerden alabilirsiniz.

 

Bahçe Dekorasyonu Modelleri ve Bahçe Dekorasyonu Fikirleri

Bahçeler için yapılan tasarımlar düzenli bir şekilde bahçenin görünümünü güzelleştiren ve olabildiğince düzgün bir yapıya kavuşmanızı gerektirecek bahçe dekorasyon hakkında sizlere bilmiş olduğumuz fikirleri ileteceğiz. Bahçeniz için dekoratif bahçe ürünlerinden, dekoratif bahçe süslerinden de seçebilirsiniz.

 

Bahçenizde yeşilliğin yanında toprak oluşumuyla birlikte olan alanları çakal taşları ile ayırarak bahçenizin yol düzenini sağlayın. Oval çizgilerin içerisinde yer alan asimetrik bir görünümün sizler için her zaman daha iyi olacağı açıklanmıştır. Hatta eviniz ile bahçe arasında ki yapıyı çit ile ayırın ki bahçenizin ayrı bir şekilde güzel olduğunu uzaktan gören insanların görmesini sağlayın. Bahçeler içerisinde yapılan tasarımlar düzenli bir şekilde görünüme sahip olmaktadır.

Toprak olan alanlar ile birlikte çakıl taşları ve kaplı olan alanlar içerisinden kesilen çizgiler ayrılarak asimetrik bir görüntü oluşmuş ve toprak olan alanlarda bitkiler oluşup bakımlı bir şekilde göze çarpmaktadır. Eğer evinize girmenin bahçeden de bir yolu var ise çimleri koruyarak eve giriş yolu üzerine yürüme yolu yaparak güzel bir şekilde hem eve girişi sağlayabilir hem de bahçenizde ki çimleri koruyabilirsiniz.

 

Çimler üzerinde geniş bir alana yayılmış olup bakımlı bir şekilde görünüme sahip olmalıdır. Yürüme yolu üzerine yapmış olduğunuz kaplamalar ile de daha farklı bir görüntü süsü verebilirsiniz. Çimlerin üzerinde yapmış olduğunuz çakıl taşları ve çimli alanlı bölgeler diğer bitkilerin yer almış olduğu topraklı alanlar üzerinden ayrılarak topraklı alanlarda renkli çiçekler meydana gelmektedir.

 

Bahçenizin karşıdan bakıldığı vakit dolu bir şekilde görünmesi ve bir çok toplanmış olan çiçekler ile daha hoş bir görüntü sergilemesiyle birlikte bahçenize bakılan gözler daha güzel bir şekilde aratacaktır. Bahçe kenarları içerisinde bulanan çimler ve çiçeklere iyi bakmanız özellikle yaz aylarında sağlamış olduğunuz görüntüyü kış aylarında da devam ettirebilmeniz çok önemlidir.

Bu sayede sizin ve çevrenizdeki kişiler ile sağlamış olduğunuz orantı her dâim devam etmektedir.

Bahçe Yolu Dekorasyonu

Çoğunlukla büyük şehirlerde değilde küçük şehirlerde köylülerinin o müthiş tasarımları ile yapılan en güzel bahçe yollarınını bugün bu fotoğraf galerisinde sizlere sunmaktayız.

 

Büyük şehirlerde görmeye alışamadığımız bu yapılarda çok ince ayrıntısına kadar düşünülmüş hani güzel taşları ile kaplı, yol boyunca harika çiçeklerle kendini uzatan, o büyük ağaçların gölgeleri altında hem bizi serinleten, çeşitli bahçe aksesuarlarının çevrelenmiş olduğu, güzel tasarımlı çitlerle kaplanmış olduğu rüya gibi bahçe yollarını aşağıdaki fotoğraf galerimizde rahatlıkla görebilirsiniz.

O duyguya yaşatmak için sizlerde bu tür tasarımlardan esinlenerek bahçenize veya herhangi uygun bir yere böyle bir dekorasyon uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ