Dekorasyon Modası

Bahçe Aydınlatma Dekorasyonu Önerileri

Bahçe Aydınlatma Dekorasyonu Önerileri

Bahçe aydınlatma modelleri ve Bahçe aydınlatma resimleri

Bahçenizi modern aydınlatmalarla yeniden ışıklandırmak ister misiniz ?

Eğer diğer yazılarımızı takip ediyorsanız bahçe dekorasyonu ile ilgili bir kaç tasarım paylaşmıştık size.

Eğer bahçe aydınlatması dekorasyonu ile ilgili yazımızı okumadıysanız ve bahçenizi dekore etmek istiyorsanız bu linkten yazımıza gidebilirsiniz;

Dekorasyon Evet şimdi bahçemizi dekore ettiğimize göre artık ışıklandırmasına geçebiliriz.

Bu yazımızda göreceğiniz birbirinden harika fotoğraflar sayesinde bahçenize daha modern bir hava katabilir ve bahçenize aşık olabilirsiniz.

Evet işte modern bahçe ışıklandırma önerilerimiz;

Evlerinizde en önemli şekilde baktığınız düzenleme getirdiğin alanlardan biri de balkondur. Yazları serinlemek için oturduğunuz, kışları ise bahçeli ortamınızın gölgelik kısmında oturarak yağmurun yağmasını izlediğiniz yeriniz ile güzel dakikalar geçirebilirsiniz.  Bu yüzden bahçe aydınlatma fikirleri ile birlikte hava karardıktan sonra eşsiz bir alana sahip olup daha da güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Yaz akşamları için misafirlerinizi ağırlayarak, güzel dakikalar geçirebilmek keyifli anlar yaşayabilmek için bahçenize ışıklandırma yapabilirsiniz. Bizlerde sizlerin bu durumları için bahçe aydınlatma önerilerini kullanarak en iyi şekilde bahçe platformlarınızı aydınlatabilirsiniz.

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bahçeli bir eviniz var ise her daim şanslı olarak yaşarsınız. Yorgunluktan sonra geçirilmiş olan her bahçeli dakikalar sizler için bir terapi alanı olmaktadır. Bu yüzden gecelerinizi oturmak için bahçenizin belli noktalarına belli bir şekilde aydınlatma yapabilirsiniz.  Aplik lambalarının yanı sıra fenerlerin de bazı bölgelerin aydınlatmalar ile vurgular yapabilir en iyi şekilde aydınlatma sağlayarak oturabilirsiniz.

Bahçeniz dikdörtgen şeklindeyse Led ışıklı bahçe lambaları  ile birlikte ışıklandırma sağlayabilirsiniz. Bahçenizde bulunan ağaçlarınız, çiçekleriniz var ise oluşturduğunuz güzel bahçenizde bulunan bu yerleşik yerlere aydınlatmalarınızı asarak eşsiz bir görüntü oluşturabilir en iyi şekilde tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Bahçenizde kurgulu ağaçlarınızın, çiçekleriniz yok ise duvara yerleştirmiş olduğunuz duvar çiçeklerinizin içine de yerleştireceğiniz aydınlık alanlar ile de bahçenizi en iyi şekilde aydınlatabilirsiniz.

Mumlarda Etkileyici Bir Yöntemdir

Bahçe aydınlatma fikirlerinden ziyade bahçenize koyacağınız mumlarda sizler için çok iyi olmaktadır. Çünkü geceleyin ışık sistemini kullanmadan sadece mum sistemiyle oluşturacağınız aydınlatma sistemiyle birlikte en iyi şekilde loş ve güzel bir ortam yakalayabileceksiniz. Bahçe aydınlatması işlemlerinizde kullanacağınız mumlukları sizlerde kendi işçiliğiniz ile oluşturabilir maddi yönden kazanç elde edebilirsiniz.

Örnek olarak konser kutular ve cam kavanozları alıp içlerinize yerleştirdiğiniz mumlar ile çok iyi derece de mumluk yapabilirsiniz. Yaz ve bahar akşamları için keyifli bir bahçe molası ile şık bir şekilde aydınlatma ortamları yaratabilir, sevdikleriniz ve misafirleriniz ile en iyi şekilde ışıklı bahçenizde oturabilirsiniz. Bu yüzden bu fikirleri çok iyi bir şekilde okuyup aklınızda tutabilirsiniz.

Dış Cephe Aydınlatmasında Bahçe Aplik Modelleri

Evinizin dış cephe aydınlatmasında en önemli aydınlatma ürünü olan aplik modelleri ile karşınızdayız.

Aplik modelleri ve modası hiç geçmeyen aydınlatma ürünüdür.

Aplik fiyatları da öyle eskisi kadar fazla olmayıp her yerde rahatlıkla bulunabiliyor.

Bahçe için aplik modelleri, parklar için aplik modelleri, salon için aplik modelleri vb. kullanım alanı olan aplik lambaların çeşidi saymakla bitmiyor.

Bahçe Aydınlatma Lambaları ve Dekorasyonu Resimleri

Aplik bahçe lambaları modelleri artık led ampuller, spot ampuller ile de kullanılmakta olup ışık miktarı ve kalitesi de gittikçe artmıştır.

Bahçe güvenliği ve bahçe ışıklandırma araçları olarak aplik modelleri hiç kuşkusuz çok önemlidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ