Dekorasyon Modası

BAHAR TEMİZLİĞİNDE BEYLERE YER AÇIN:MAN CAVE

BAHAR TEMİZLİĞİNDE BEYLERE YER AÇIN:MAN CAVE
Man Cave duymuşsunuzdur. Bahar temizligini yaptığımız şu günlerde evlerimizin dekorasyonunu değiştirmek için bizlere harika bir fırsat sunuyor.

Nedir Bu Man Cave?

  Yurtdışında popülerliğini koruyan man cave ülkemizde pek bilinmese dr yavaş yavaş tanınmaya başliyor. Peki nedir bu man cave?
Kelime anlamı “erkek mağarası” olan bu dekorasyon türü beylerin kaliteli zaman geçirip kendilerine özel alan yaratmalarıdır.
Genellikle evin bir odası ayrılırken eğer imkanlar el veriyorsa evin bodrum katı man cave için biçilmez bir kaftandır.
Sadece bir dekorasyon türü olmaktan çok beylerin yaşam tarzlarını yansıttıkları, günün yorgunluğunu üzerlerinden attıkları,arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirdikleri özel bir alandır.
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yurtdışında birçok örneği olan man cave’leri tasarlarken beylerin ilgi alanları ve hobileri göz önüne alınmalıdır.
Birkaç öneride bulunacak olursak;konsol oyunları ve bir televizyon, mini golf veya bilardo masası sizlere ufak birer tüyo olabilir.
Ayrıca ilgi alanlarına göre müzik enstrümanları,sinema sistemi, sevilen filmlerin afişleri hatta bir masaj koltuğu dekorasyonun harika birer parçası olabilir.
  Dekorasyonun altın parçası olarak elbette tutulan takımın formaları, topları ve başarılarının fotoğrafları ve en önemlisi efsanelerin sembolleri eşsiz birer örnek olacaktır.
  Evlerinizde keyifle dekore edeceğiniz man cave’lerinizi istediğiniz gibi döşeyip mutlu, bol eğlenceli zamanlar geçirmeniz dileğiyle şimdiden kolay gelsin.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ