Buradasınız: Anasayfa / Genel / İnter Mutfak Tencere Setleri
İnter Mutfak Tencere Setleri

İnter Mutfak Tencere Setleri

İnter Mutfak Tencere Setleri işte görseller

İnter Mutfak, hem alüminyum, hemde döküm tencereleri ile karşınızda.

İnter Mutfak Tencere Setleri 1
İnter Mutfak Tencere Setleri 1

Tantitoni döküm alüminyum tencereler, yemek pişirme konusunda  hassas aşçılar için ideal. Teflon platinum ile kaplı oldukları için metal gereçlerle kullanılabiliyor ve alüminyumu izole ettiği için de hem hijyen hem de gıda güvenliği  sağlıyor.

Döküm alüminyumdan yapılan ve taban kalınlığı 5,5 milimetre olan tencereler, uzun süre ısıyı koruyor. Kısık ateşte ve çok az yağla ya da yağsız pişirmeye olanak veren tencereler, diyet yiyecekler hazırlamak isteyenler için de ideal.

Trendi renkleri ve sevimli tasarımıyla yeni Tantitoni termoslar, sadece içecekleri taşımak ve ısısını korumak için değil, servis için de kullanılabilecek kadar şıklar. İç ve dış duvarı paslanmaz çelikten yapılmış olan termoslar, özel vakumlu yapısı sayesinde üstün ısı izolasyonu sağlıyor. Sıcak ya da soğuk, içine konulan tüm içecekleri uzun zaman ideal ısıda tutuyor.

İnter Mutfak Tencere Setleri

adlı okuduğunuz makale umuyoruzki size faydalı ve fikir verici olmuştur,İnter Mutfak Tencere Setleri makalesinin yararlı olduğunu düşünüyorsanız sağdaki kalp simgesine tıklayıp memnuniyetinizi belirtebilirsiniz. 0

İnter Mutfak Tencere Setleri hakkında

İnter Mutfak, hem alüminyum, hemde döküm tencereleri ile karşınızda. İnter ... ile başlayan tanıtıcı konumuzu aşagıdaki linklerden Sosyal ağlarda paylaşabilirseniz çok mutlu oluruz.

İnter Mutfak Tencere Setleri yorumları

İnter Mutfak Tencere Setleri Konusu ile alakalı

henüz yorum yapılmamış ilk yorumu siz yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


bir + = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top